Svatební fotograf Petr Macek

Svatební fotograf Petr Macek

Odkaz na nové webové stránky

Jako fotograf působím již od dob školních. Fotografoval a filmoval jsem dění kolem sebe, školní akce, promoce, akce tanečních a divadelních skupin a festivaly. Fotografoval jsem díla výtvarníků. Přívlastek svatební fotograf mohu používat, od prvních svateb spolužáků a přátel z mého okolí.

Svatební fotograf Praha - Svatby fotografuji v České republice

Svatební fotograf má za úkol zachytit prchavé okamžiky svatebního dne.

Fotografuji svatební přípravy, hlavní svatební obřad, fotografuji skupiny po svatebním obřadu, na hostině a i odpolední a večerní zábavu. Z těchto časových úseků svatebního dne si vyberete ty, které Vám vyhovují.

Nejlepších fotografií dosáhneme, pokud se před svatbou domluvíme, jak bude svatební den probíhat. Čím lépe vše před svatebním dnem domluvíme, tím lépe fotografování svatby proběhne.

Fotografování svatby probíhá jako reportáž během odvíjejících se událostí. Pro doplnění kolekce svatebních fotografií fotografuji několik portrétů, skupin a podle možnosti několik aranžovaných fotografií.

Za předpokladu, že se na fotografování svatby domluvíme, sepíšeme objednávku / smlouvu. Po zaplacení zálohy 50% bude Váš termín zajištěn. Zamluvení termínu fotografování svatby je dobré plánovat 2 - 3 měsíce předem.

Svatební foto dostane svatební pár na flash disku.. Mohu udělat i velkoformátové zvětšeniny v rámu a kalendáře.

 

Svatební fotograf Petr Macek. Svatební fotografie obřad. Svatební fotograf Petr Macek. Svatební fotografie. Fotograf Petr Macek. Svatební fotografie, před radnicí. Svatební fotograf Petr Macek. Svatební fotografie-před radnicí.Fotograf Petr Macek. Svatební fotografie Sumatra. /fotograficke-sluzby/Svatební fotograf Petr Macek. Fotografie-svatba Sumatra.

 

Informace o cenách svatebního fotografování, cenové balíčky

 

Svatby fotografuji v Praze a okolí, a také po celé České republice.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Test monitoru

08.02.2022 0:18

Kontakt

 

Objednávka fotografování - tel.:

602313608

Objednávka fotografování svatby

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mapa webu